Blokady i zabezpieczenie do hulajnogi elektrycznej

Blokady i zabezpieczenia ochronią cię przed potencjalną kradzieżą hulajnogi elektrycznej. W katalogu znajdziesz wiele rodzajów blokad na tarczę hamulca, łańcuchów, linek, kłódek typu U-Lock. Posiadamy zabezpieczenia cenionej firmy Kovix oraz Gerda która specjalizuje się w blokadach z alarmem. 

Jak zabezpieczyć hulajnogę przed kradzieżą? 

Na rynku istnieje wiele modeli zabezpieczeń, które pomogą zabezpieczyć twój sprzęt przed kradzieżą. Łańcuchy i linki na szyfr lub kluczyk. Blokady U-lock z alarmem lub bez, pancerne zabezpieczenie kajdankowe. Blokady na tarczę hamulca z alarmem. Najważniejszym pytaniem jest, który z nich sprawdzi się w twoim przypadku. Nasz zespół sprawdził i weselekcjonował najlepsze z zabezpeczeń i blokad na hulajnogi elektryczne, które możesz zakupić w naszym sklepie internetowym lub stacjonarnie w Poznaniu! Zawsze chętnie pomożemy Ci dobrać najlepsze zabezpieczenie do hulajnogi elektrycznej ! 

Zabezpieczenia i blokady do hulajnogi 

Blokada na hulajnogę to bardzo przydatne akcesorium. Idealnie sprawdzi się w momencie, gdy musimy pozostawić nasze urządzenie na zewnątrz np. przed budynkiem. Niektóre modele hulajnóg elektrycznych mają już wbudowany system antykradzieżowy, chroniący przed uruchomieniem sprzętu przez niepowołane osoby. Blokada czy zabezpieczenie do hulajnogi elektrycznej jest dodatkową formą ochrony.  

Jak działa zabezpieczenie do hulajnogi elektrycznej? 

Blokada na hulajnogę najczęściej montowana jest do koła czy hamulca. W momencie próby niepowołanego uruchomienia, alarm zostanie aktywowany, a głośny dźwięk pozwoli odstraszyć potencjalnego złodzieja. Zabezpieczenia antykradzieżowe do hulajnogi są wodoodporne, co umożliwia korzystanie z nich niezależnie od warunków pogodowych. 

Przejdź do: sakwy i torby na hulajnogę

Jakie zapięcie do hulajnogi elektrycznej? 

Możemy wybierać spośród wielu modeli zapięć do hulajnóg elektycznych, między innymi zapięcia szyfrowe czy na kluczyk, zabezpieczenie linkowe oraz łańcuchowe. W naszej ofercie znajdziesz bogaty wybór zapięć renomowanej firmy Gerda. W zależności jakiego zabezpieczenia do hulajnogi elektrycznej poszukujesz znajdziesz coś w naszym sklepie electrodragon.pl lub stacjonarnie w Poznaniu.

Blokada U-lock do hulajnogi elektrycznej 

Coraz bardziej rozpoznawalnym i docenianym zabezpieczeniem do hulajnogi elekrycznej stają się blokady U-lock czyli wielkie kłódka zamykana na kluczyk, z pomocą której z łatwościa przypniesz hulajnogę elekryczną do słupka. Blokady U-lock charakteryzują się grubą ramą, która idealnie zabezpiecza hulajnogę przed kradzieżą. W ofercie electrodragon.pl dysponujemy regularnymi U-lockami lub kłódkami z alarmem.