LOKALIZATORY

Lokalizatory GPS to zabezpieczenie przed kradzieżą Twojej hulajnogi elektrycznej. Nadajnik GPS umieszczony na hulajnodze pozwala śledzić Twój sprzęt w przypadku kradzieży i podaje informacje o położeniu w czasie rzeczywistym. W naszej ofercieznajdziesz mini lokalizatory i lokalizatory GPS marki NotiOne bez abonamentu.

Jak działa lokalizator GPS?

Działanie lokalizatora GPS do hulajnogi elektrycznej jest bardzo proste. Przymocowany do sprzętu tracker GPS wysyła sygnał nadawczy, który jest automatycznie odbierany przez telefon. Z pomocą smartfona jesteś w stanie śledzić Twój sprzęt w czasie rzeczywistym, dzięki czemu będziesz w stanie szybko zlokalizować położenie skradzionego sprzętu i potencjalnego złodzieja. Oferowane przez nasz sklep trackery GPS to skuteczna blokada antykradzieżowa.

Gdzie zamontować lokalizator GPS do hulajnogi elektrycznej?

Lokalizator GPS możemy umieść w dowolnym miejscu, zarówno na zewnątrz (na kierownicy lub pod deską), jak i wewnątrz hulajnogi (wewnątrz rury lub w podeście). Umieszczając lokalizator na zewnątrz hulajnogi, kolor trackera (nadajnika śledzącego) powinien być taki sam, jak Twój sprzęt, aby utrudnić złodziejowi lub innemu użytkownikowi zlokalizowanie go zbyt wcześnie.