• INFORMACJE

SERWIS HULAJNÓG ELEKTRYCZNYCH

Skontatuj się z nami: 537 899 604

Serwis hulajnogi Poznań

Żeby zadbać o bezpieczeństwo podczas jazdy, warto na bieżąco serwisować swoją hulajnogę. Wszystkie hulajnogi elektryczne wyposażone są w części, które z biegiem lat ulegają eksploatacji. Sprawdzony serwis naprawy hulajnóg to podstawa do komfortowej i bezpiecznej jazdy!

Hulajnogi elektryczne naprawa w Electrodragon.pl

Nasza kadra to technicy i specjaliści, którzy doprowadzą Twoją hulajnogę do idealnego stanu. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nowych opon, nowych hamulców, dodatkowej baterii, czy też nie mogłeś całkiem uniknąć tej wielkiej dziury (lub kałuży), a teraz Twoja ukochana hulajnoga nie działa już tak, jak kiedyś - możemy pomóc!

Wszystkie usługi możesz zakupić online --> lub w siedzibie firmy.

Dla osób z poza Poznania oferujemy możliwość serwisu D2D. Jeżeli nie masz możliwości dosterczenia hulajnogi do nas, my to zrobimy ! Sprawdź nasz serwis D2D.

Hulajnogi elektryczne są zwykle dość wytrzymałe, ale z biegiem czasu rzeczy wymagają konserwacji (jak wszystko, co mechaniczne) lub dla spokoju ducha – kontroli jakości. Wszystkie te e-pojazdy mają ruchome części i aby zapewnić tobie i twojemu otoczeniu bezpieczeństwo, musimy regularnie je serwisować.

 

W serwisie Electrodragon, nasi wyszkoleni technicy mogą naprawiać i/lub serwisować hulajnogę, aby działała jak nowa.

 

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nowych opon, nowych hamulców, dodatkowej baterii, czy też nie mogłeś całkiem uniknąć tej wielkiej dziury (lub kałuży), a teraz Twoja ukochana hulajnoga nie działa już tak, jak kiedyś - możemy pomóc!

Wszystkie usługi możesz zakupić online --> lub w siedzibie firmy. 

Jeżeli nie masz możliwośći przywieźć hulajnogi do nas, my to zrobimy ! Sprawdź nasz serwis D2D

Poznaj nasz CENNIK