Hulajnoga elektryczna Xiaomi Mi Electric Scooter 3 Grey

Brak towaru

2289.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Kurier 0
Odbiór osobisty w siedzibie firmy/ Serwis D2D 0
Dostępność Brak towaru
Waga 13.2 kg

Hulajnoga elektryczna Xiaomi Mi Electric Scooter 3 

 

image

Wybierz się na nawet trzydziestokilometrową podróż w pełnym bezpieczeństwie. Usprawniony system stabilizacji i hamowania wraz z poszerzonym zestawem odblasków zapewnią Ci totalną wygodę i spokój ducha podczas podróży. Większa moc szczytowa 600W pozwala osiągnąć maksymalną prędkość 20km/h i ma zdolność wspinania się po zboczu o nachyleniu 16 stopni. Pędź przed siebie dzięki lekkiemu naciśnięciu pedała gazu.


image

Zasięg do 30 km   
 
System odzyskiwania energii kinetycznej (KERS) może odzyskiwać energię z hamowania jak również postoju oraz przekształcać ją w użyteczną energię elektryczną, aby jeszcze bardziej zwiększyć zasięg jazdy. Swobodnie przemierzaj szerokie ulice i wąskie uliczki, podziwiając po drodze piękne krajobrazy.

 
image
 
Trzy tryby prędkości, łatwe przełączanie
 
Wystarczy dwukrotnie nacisnąć przycisk zasilania, aby przełączać się między trzema trybami. Podczas dojazdu do pracy naciśnij S, aby jechać szybciej. Podczas spaceru po parku naciśnij D, aby jechać wolniej. W zatłoczonych miejscach włącz tryb dla pieszych, aby jechać równomiernie z przechodniami. Bezpieczeństwo trybów prędkości zostało ocenione przez TÜV Rheinland zgodnie z normą EN17128.

 
image
 
Potrójna ochrona reflektorowa

Hulajnoga jest wyposażona nie tylko w światła ostrzegawcze LED, ale także w duże przednie i dwukierunkowe boczne światła odblaskowe, które zapewnią Ci więcej bezpieczeństwa. Hamulec tarczowy z dwoma klockami zapewnia skuteczne hamowanie, zapewniając szybką reakcję i wydłużając żywotność hamulca, czyniąc jazdę jeszcze bezpieczniejszą.


image

Wytrzymałość bez uszczerbku na lekkości 

Rama wykonana jest z wysokowytrzymałego stopu aluminium lotniczego serii 6. Hulajnogę wyposażono w wygodniejsze opony pneumatyczne. Całkowita waga to zaledwie 13 kg, dzięki czemu można ją wygodnie zabrać ze sobą w każdą podróż. Innowacyjna konstrukcja składania z certyfikatem TÜV Rheinland (EN17128) pod kątem minimalistycznego wyglądu, wygodnego przechowywania i większej stabilności.


image

Spersonalizowana kolorystyka

Nowoczesny wygląd dodaje piękna Twojemu życiu gdziekolwiek jesteś. Podzielone wcześniej obszary wyświetlacza zostały połączone w całość, która jest bardziej jednolita i przejrzysta. Zintegrowany język projektowania został zastosowany również w przypadku miękkiego błotnika, który może zapobiegać wypadkom spowodowanym niewłaściwą obsługą, a także blokować zabrudzenia, utrzymując hulajnogę w należytej czystości.


image

Aplikacja Mi Home 

Dzięki funkcjom aplikacji Mi Home operacje takie jak aktualizacje oprogramowania, blokowanie lub odblokowywanie scootera można wykonywać za pomocą Bluetooth. Możesz także przeglądać dane jazdy w dowolnym momencie oraz modyfikować różne spersonalizowane ustawienia.


image

Specyfikacja: 

Silnik Bezszczotkowy
Moc Silnika [W] 300 W
Wielkość Koła [Cal] 8.5
Pojemność Baterii [AH] 7,6 Ah 
Opony dętkowe
Rodzaj Hamulca tarczowy
Materiał Ramy aluminium
Prędkość [KM/H] 25*
Napięcie [V] AC 110V-240V
Maksymalny Zasięg [KM] 30*
Wodoodporność IP54**
Maksymalny Udźwig [KG] 100
Czas Ładowania [H] 5,5
Waga [Kg] 13,2
Wyświetlacz LCD
Funkcje Wyświetlacza Prędkość, Stan baterii, Biegi
Amortyzacja brak

 *Maksymalny zasięg oraz prędkość zależy od wagi kierowcy, temperatury atmosferycznej i ukształtowania terenu.

**Należy pamiętać, że hulajnoga nie jest w pełni wodoodporna, jazda w deszczu lub trudnych warunkach atmosferycznych może zalać urządzenie! 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.