Bateria dodatkowa do hulajnogi elektrycznej Xiaomi

Rozmiar baterii
649.00
szt.
Wysyłka w ciągu na zamówienie
Cena przesyłki 0
Kurier 0
Odbiór osobisty w siedzibie firmy/ Serwis D2D 0
Paczkomaty inPost 0
Dostępność Duża dostępność
Waga 5 kg

Zamówienie telefoniczne: 537899604

Wydajność i niezawodność dzięki dodatkowej baterii do hulajnogi elektrycznej Xiaomi

Korzystając z hulajnogi elektrycznej Xiaomi, doceniasz jej wydajność i praktyczność. Jednakże, nawet najlepsze baterie mają swoje ograniczenia. Dlatego warto rozważyć zakup dodatkowej baterii do Twojego ulubionego środka transportu miejskiego. Bateria dodatkowa do hulajnogi elektrycznej Xiaomi zapewnia Ci większy zasięg podróży oraz dłuższą przyjemność z jazdy bez konieczności częstego ładowania. Zaopatrz się w ten niezbędny dodatek, aby uniknąć niespodziewanych przestojów w trasie i ciesz się swobodą poruszania się po mieście przez dłuższy czas. Zwiększ swoją mobilność dzięki tej praktycznej inwestycji w wygodę i efektywność podróżowania. Nie musisz już martwić się o to, czy energia w Twojej hulajnodze wystarczy na całą trasę – teraz możesz być pewny/a, że dotrzesz tam gdzie chcesz.

Bateria kompatybilna z hulajnogami elektrycznymi Xiaomi Mi Electric Scooter

 • Xiaomi M365 / M365 Pro / Pro 2
 • Xiaomi Mi Electric Scooter 3
 • Xiaomi Mi Electric Scooter Essential
 • Xiaomi Mi Electric Scooter 1S

Zasięg hulajnogi Xiaomi lepszy niż kiedykolwiek!

Twoja ulubiona hulajnoga Xiaomi z jeszcze większym zasięgiem*. Zapomnij o ciągłym patrzeniu na wskaźnik baterii i skup się na tym, co najważniejsze. Dzięki baterii dodatkowej City Lion dotrzesz gdziekolwiek chcesz. I zawsze na czas.

Oferujemy pakiety w rozmiarach: 

ROZMIAR S  + 12 km

ROZMIAR M + 24 km

ROZMIAR L + 35 km

ROZMIAR XL + 47 km

ROZMIAR XXL + 59 km

Nawet 1000 cykli ładowania

W naszych bateriach dodatkowych stosujemy wyłącznie sprawdzone i fabrycznie nowe ogniwa firmy SAMSUNG oraz LG, które gwarantują nawet do 1000 cykli ładowania. Nie stosujemy ogniw z odzysku (tzw. “depakiet”), charakteryzujących się z zasady znacznie krótszą żywotnością, co jest powszechną praktyką w tej branży. Dłuższa żywotność baterii to nie tylko święty spokój i większy zasięg, ale i troska o środowisko naturalne.

Prosty montaż baterii

Po zakupie otrzymasz od nas wiadomość z szczegółową instrukcją montażu, a w przypadku jakichkolwiek trudności nasi technicy chętnie odpowiedzą na każde pytanie. Oferujemy także odpłatną usługę montażu. Aby z powodzeniem korzystać z baterii do hulajnogi Xiaomi, należy dokonać zmiany w oprogramowaniu hulajnogi. Nie przejmuj się, nie wymaga to specjalistycznej wiedzy, nasza instrukcja w zupełności wystarczy.

Bezproblemowe ładowanie hulajnogi

Ładowanie odbywa się tak, jak do tej pory – poprzez standardową ładowarkę, wetkniętą do gniazda ładowania hulajnogi. Obydwie baterie (podestowa oraz zewnętrzna) ładują się równocześnie.

Zawartość zestawu do rozszerzenia zasięgu baterii

 • Bateria do hulajnogi elektrycznej Xiaomi
 • Ekskluzywną torbę typu Wild Man, wysoce odporną na zachlapania, z logiem City Lion
 • Okablowanie
 • Dodatkowe uchwyty dla stabilniejszego przymocowania torby
 • Instrukcję montażu i modyfikacji oprogramowania
 • Zapasową zaślepkę gumową (montowana w miejscu wejścia kabla baterii dodatkowej w ramę hulajnogi)
 • Klucz TORX 10

Najwyższa jakość gwarantowana przez polskiego producenta

Jesteśmy rodzimą firmą, która zajmuje się produkcją baterii dodatkowych do najpopularniejszych modeli hulajnóg miejskich. Każdy produkt przed wysylką podlega restrykcyjnej kontroli jakości. Tworzymy rozwiązania, z których sami korzystamy na co dzień.

Montaż dodatkowej baterii w hulajnodze w serwisie w Poznaniu! - 537 899 604 | SERWIS |

*Podany zasięg hulajnogi jest rzeczywisty, ale orientacyjny – ostatecznie zasięg zależy od wielu czynników, takich jak waga użytkownika, prędkość i styl jazdy, temperatura powietrza, rodzaj nawierzchni, itp.

UWAGA! 

W najnowszych egzemplarzach hulajnóg Xiaomi i Ninebot G30 Max wprowadzono aktualizacje oprogramowania, która utrudnia samodzielną modyfikację oprogramowania przez użytkowników, która jest niezbędna do prawidłowego działania baterii dodatkowej.

Możesz w łatwy sposób samodzielnie sprawdzić, czy Twoja hulajnoga kwalifikuje się do działania z Baterią Dodatkową, oraz przygotować hulajnogę do jej montażu:

 1. Pobierz aplikację ScooterHacking Utility na urządzenie z systemem Android, do pobrania pod adresem: https://utility.cfw.sh. Spokojnie: aplikacja jest bezpieczna.
 2. Pobierz oprogramowanie na to samo urządzenie z systemem Android.Xiaomi M365 / 1S / Essential / Pro / Pro 2: https://citylion.pl/soft/xiaomi-universal.zip
  Xiaomi Mi 3: https://citylion.pl/soft/xiaomi-mi3.zip
  Ninebot G30 Max: https://citylion.pl/soT/ninebot.zip
 3. Otwórz aplikację i połącz się z hulajnogą.
 4. Jeżeli aplikacja pokaże komunikat “Restricted DRV firmware detected”, naciśnij “YES”.
 5. W zakładce “FLASH” kliknij “LOAD FROM FILE” i wybierz pobrany wcześniej plik z pamięci telefonu.
 6. Kliknij “START FLASH”.
 7. Po około 30 sekundach aplikacja zakończy wgrywanie zmodyfikowanego oprogramowania do hulajnogi.
  1. Jeżeli udało Ci się z powodzeniem wykonać powyższe kroki, gratulujemy! Twoja hulajnoga jest teraz gotowa, aby współpracować z baterią dodatkową i pokonywać niewyobrażalne dotąd dystanse! Nie musisz robić już nic więcej – wystarczy podłączyć baterię.
  2. Jeśli natomiast pojawi się powiadomienie o zablokowanym DRV lub BLE, skontaktuj się z nami na https://citylion.pl/kontakt aby uzyskać wsparcie.
  3. Zachęcamy także do obejrzenia filmu video, w którym krok po kroku pokazujemy, jak zmienić oprogramowanie oraz zamontować baterię.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.